FEYZULLAH TECİRLİ, GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİ İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

FEYZULLAH TECİRLİ, GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİ İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

28.10.2019
881 kez Okunmuştur.

FEYZULLAH TECİRLİ, GÖRKEMLİ DÜĞÜN TÖRENİ İLE DÜNYA EVİNE GİRDİ

Önceki dönem Ak Parti Gençlik Kolları MKYK üyesi Feyzullah TECİRLİ, Kahramanmaraş Ramada Otel’de düzenlenen görkemli düğün ile dünya evine girdi.

Feyzullah
40
28 Ekim 2019 - 8:07

Kahramanmaraş’ın yetiştirmiş olduğu önemli siyasetçilerden olan Feyzullah TECİRLİ, Dr. Merve TULUMBACI ile haftasonu Kahramanmaraş RAMADA Otel’de düzenlenen görkemli bir düğün ile dünya evine girdi.

Düğün törenine şehrin önemli isimleri yanında Brezilya’dan, Almanya’dan ve bir çok ilden seçkin davetliler katıldı.

width=1024

Düğünde, AK Parti 23. ve 24. Dönem Van Milletvekili ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülşen ORHAN, Kahramanmaraş Valisi Vahdettin ÖZKAN, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin GÜNGÖR, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, İmran KILIÇ, Mehmet Cihat SEZAL,  AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal DEBGİCİ, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi MAHÇİÇEK, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit KARA, Ak Parti Gençlik Kolları Kolları İl Başkanı Ali ÇAM, Ak Parti Onikişubat İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemil Tuğrul ÖZDÖŞEMECİ, STK Başkanları ile Tecirli ve Tulumbacı ailesi yakınları yanı sıra çok sayıda sevenleri düğün törenindeki yerini aldı.

Düğün Törenin’de Dondurma Şov

Kervan Pastaneleri ve Alpedo Dondurma Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa PEKEL tarafından nikah sonrası dondurma şovu yapıldı. Gelin – Damat ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sn. Gülşen ORHAN dondurma kesimi yaparak davetlilere ikramda bulundular.

width=1024

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 28.10.2019
Güncelleme Tarihi : 28.10.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar