ALİ ÖZDEMİR `DEN ANLAMLI BULUŞTURMA

Bölgemizin saygın işadamı ve Karacasu (Ferhuş) Mahallesi Muhtarı Ali ÖZDEMİR bölge okulları olan Karacasu İlkokulu, Saadet Arifioğlu Ortaokulu ve Karacasu Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenlerine Öğretmenler Günü yemeği vermiştir. Kervanhan işletmesinde gerçekleştirilenganizasyonda hem öğretmenlerimiz ile hem de diğer okulların personelleri ile hoş bir muhabbettamı oluşmuştur. Bizleri bir araya getiren Sayın Ali ÖZDEMİR`e çok teşekkür ediyoruz.

25.11.2019
799 kez Okunmuştur.

KAHRAMANMARAŞ EŞRAFLARINDAN  İŞ ADAMI yanı sıra  Karacasu (Ferhuş) Mahallesi Muhtarı Ali ÖZDEMİR bölge okulları olan Karacasu İlkokulu, Saadet Arifioğlu Ortaokulu ve Karacasu Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenlerine Öğretmenler Günü yemeği vermiştir. Kervanhan işletmesinde gerçekleştirilenganizasyonda hem öğretmenlerimiz ile hem de diğer okulların personelleri ile hoş bir muhabbettamı oluşmuştur.

ÖGRETMENLER GÜNÜ sebebiyetiyle mahallesindeki okullarda bulunan birbirinden degerli ögretmenlerin ögretmenler gününü kutlamak ve bir araya getirip birliktelik oluşturmak maksadı ile kahvaltı tertip eden iş adamı ALİ ÖZDEMİR günün anlam ve önemini  ATATÜRK ÜN şu söyleriyle tamamladı.

``Öğretmenler; Yeni nesli, Cumhuriyetin fedakâr öğretmen ve eğitimcilerini, sizler yetiştireceksiniz ve yeni nesil, sizin eseriniz olacaktır``… (M.Kemal Atatürk)

Konuşmalarının ardından OKUL müdürü syn FATİH KİRİK bey e teşekkür eden İŞ ADAMI ALİ ÖZDEMİR 

birlikteliklere devam edeceklerini mahallesi ve memleket için ne yapılması gerekiyorsa taşin altına elini koyacagını beyan etti.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 25.11.2019
Güncelleme Tarihi : 25.11.2019
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar