Tümkiad İb Enerji İsmail Bağrıaçık Maraş Haber Muhammet ELİAÇIK
DOLAR
8,5385
EURO
10,1365
ALTIN
496,77
BIST
1.420
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
K.Maraş
Sıcak
41°C
K.Maraş
41°C
Sıcak
Cuma Sıcak
37°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
37°C
Pazar Gök Gürültülü
35°C
Pazartesi Sıcak
37°C

Kahramanmaraş tenis turnuvasında dereceye girenler ödüllendirildi

115 sporcunun 9 klasmanda mücadele ettiği 3. Geleneksel 15 Temmuz Şehitleri Anma Tenis Turnuvası yapılan final müsabakalarının ardından sona erdi.

Kahramanmaraş tenis turnuvasında dereceye girenler ödüllendirildi
19.07.2021 21:33
0
A+
A-

Tenis İl Temsilcisi Mernuş Ağır,  ‘’Turnuvamıza sponsor olan çok kıymetli Ali Beyazbayrak beye, TÜGVA Başkanı Furkan Seyithanoğlu, Yedi Kıta Uluslar Arası Öğrenci Derneği Başkanı Muharrem Dilipak ve UDEF 5. Bölge Başkanı Salahattin Kala’ya katılımları için  ayrıca tenis camiasına verdikleri destekler için şükranlarımı sunuyorum.’’ dedi.

Dereceye giren sporcular 

8 yaş

1.Emre Görkem

2.Ezgi Su Kara

3. Nevrah Yılboğa

9 Yaş

1.Eymen Ceyhan

2. A. Kaan Cinkara

3.Atakan Kapukaya

12. Yaş

1. Efe Cinkara

2.M. Kaan Çağlar

3. Gökdeniz Güneş

12 yaş kızlar

1. Bahar Ertürk

2. M. Reyyan Şener

3. F. Yaren Gönlü

14 yaş

1. A. Taha Nohutlu

2. Yasin Ağır

3.Taha Emin Debgici

16 yaş

1. İbrahim Ağır

2. Kerem Tanrıverdi

3. Murat kurt

+17 erkekler

1. Emre Demirbağ

2. Gökhan Çınarlıdere

3. Reşit Şepşul

+17 kızlar

1. Sefanur yiğit

2. Melike Tepebaşılı

3. Nida Çiftçioğlu

+45 erkekler

1. Mehmet Toraman

2. Kemal Canlı

3. Halil Sütyemez  oldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.